سوالات متداول

#سفر موقعیتی است برای انتخاب و تجربه تورهای متفاوت برای دوست داران سفر های طبیعتگردی و گروهی

#سفر همواره میکوشد تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد تا کاربران بتوانند اوقات فراغت خود را بهتر برنامه ریزی کنند و لذت بیشتری از سفر خود ببرند.

می توانید به وسیله معرفی یک ایمیل فعال به سادگی ثبت نام و فعالیت های ما را دنبال کنید.

در بالای همه صفحات گزینه ثبت نام وجود دارد. با کلیک بر روی گزینه ثبت نام به صفحه ثبت کاربر جدید هدایت می شوید. در این صفحه با وارد کردن اطلاعات خواسته شده می توانید به راحتی عضو شوید.

بله، عضویت همه کاربران در #سفر رایگان است و البته همیشه رایگان خواهد بود. همه کاربران می توانند از خدمات #سفر استفاده کنند.

بله، #سفر به شما مکان های گردشگری بکر و جذاب را در همه جای ایران معرفی می کند. شما هم می توانید اگر مکانی را میشناسید که تا به حال در #سفر معرفی نشده و ارزش دیدن دارد آن را به ما معرفی کنید .

هدف اصلی #سفر معرفی مجریان تور و مقاصد گردشگری متنوع است . تمامی آژانس های مسافرتی می توانند تورهای خود را در #سفر به کاربران اطلاع دهند و کاربران می توانند بعد از مقایسه کیفیت تور، زمان ، قیمت و همین طور تجربه کاربران  از آن تورها استفاده کنند.

خیر، در حال حاضر #سفر تنها یک سایت معرفی تور است .

در حال حاضر امکان خرید آنلاین وجود ندارد و شما می توانید با اطلاعات تماس درج شده در انتهای صفحه توضیحات تور، با شرکت ارائه دهنده خدمات تور در تماس باشید.

بله، تمامی تامین کننده گان تورهایی که در #سفر ثبت شده اند می توانند به دلخواه خود و در زمانهایی مختلف به کاربران تخفیف ارائه کنند.

#سفر گروه گسترده ای از دوستداران سفر های طبیعت گردی و گروهی را هدف قرار داده است.

فعالیت #سفر مربوط به مکان های گردشگری ایران ، تورهای طبیعتگردی و گروهی، و تخفیف های مرتبط با آن است که در ایران واقع شده اند. اما همه افراد از هر کجای دنیا می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و از خدمات آن استفاده کنند.

شرکت های خدمات مسافرتی  می توانند با ثبت  تور در مجموعه #سفر به معرفی و فروش تور های خود به صورت رایگان استفاده کنند.