درباره ما

تا حالا قبل از سفر به این فکر کردید بهترین راه برای لذت بردن از یک سفر چند روزه چی میتونه باشه ؟

قطعاً اگر اهل تورهای گردشگری باشید همیشه با چالش انتخاب بهترین شرکت مسافرتی و گردشگری چه از لحاظ قیمت تور و چه از لحاظ کیفیت خدمات تفریحی و گردشگری در طول سفر مواجه شده اید. دربین تعداد بسیار زیاد شرکت های مسافرتی با تنوع قیمت متفاوت قطعاً انتخاب یک گزینه خوب برای سفر کار آسان و راحتی نیست نیازمند صرف زمان مقایسه قیمت ها و خدمات می باشد.
نکات گفته شده به همراه نکات بسیار زیاد دیگری ما را بر این داشت که برای رفع مشکل انتخاب بهترین گزینه تور مسافرتی و گردشگری جهت تجربه یک سفر لذت بخش و ماندگار کردن مسافرت هموطنان عزیز #سفر را راه اندازی کنیم. مبنای شکل گیری ایده #سفر ایجاد یک تجربه و فعالیت جدید و متفاوت و البته کاربردی در زمینه صنعت گردشگری ست.

مهمترین گزینه برای یک مسافرت و تجربه سفر لذت بخش یافتن و آشنایی با یک مکان گردشگری و تفریحی هست. برای سفر ابتدا باید مقصد سفر  را انتخاب و بعد تصمیم به مسافرت به سوی مقصد گردشگری مدنظر بگیرید. گاهی این سفر داخلی و درون کشور بوده که در بسیاری از مواقع به کمک وسایل نقلیه شخصی افراد میتوانند سفر خود را شروع کنند. در عین حال شاید برای همین سفر های داخلی برخی افراد جهت تنوع ترجیح دهند که با تورهای مسافرتی که توسط مجریان گردشگری و شرکت های مسافرتی برگزار می شود سفر خود رو شروع کنند.

در درجه اول ما در #سفر سعی می کنیم که مهمترین نقاط و زیباترین مناطق گردشگری ایران را معرفی کنیم. اعتقاد ما در #سفر این است که لازمه یک سفر لذت بخش وجود یک مقصد زیبای گردشگری است.
در درجه دوم #سفر تلاش می کند تا بتواند بدون هیچ واسطه ای مجریان گردشگری را در همه نقاط کشور معرفی کند. در این صورت کاربران #سفر می‌توانند علاوه بر اینکه با شگفت انگیزترین نقاط گردشگری ایران آشنا شوند در همان لحظه نیز این امکان را داشته باشند که بتوانند یکی از این مناطق شگفت انگیز را برای سفر خود انتخاب کنند.

قبل از هر چیزی همه ما میدانیم که لذت سفر به دست جمعی و گروهی بودن آن است. گاهی تنوع در نوع سفر بسیار لذت بخش است. مثلاً به جای این که با خودروی شخصی سفر کنیم میتونیم از تورهای گردشگری شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری استفاده کنیم. در این صورت می توانید علاوه بر اینکه یه سفر جدید را تجربه کنیم با تعداد زیادی از افرادی که همانند خودتان علاقه مند به گردش و طبیعت گردی هستند و یا خانواده هایی که همانند خانواده خودتان سفر طبیعت گردی  را دوست دارند آشنا شوید.

از آنجایی که مهمترین مسئله در سفرهای گروهی انتخاب یک تور گردشگری و طبیعت گردی مناسب است. #سفر می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. چرا که #سفر دسترسی به انواع تورهای گردشگری و مسافرتی را برای شما  مهیا نموده است و این امکان را فراهم نموده است که به کمک #سفر بتوانید تورهای گردشگری متفاوت و گوناگونی را انتخاب و تجربه کنید. مهمتر اینکه ##سفر به این علت که بدون واسطه طیف گسترده‌ای از تورهای گردشگری را برای علاقه مندان به طبیعت به شکل های متفاوت و به صورت گروهی فراهم و میسر نموده می تواند یک انتخاب ایده آل برای تور طبیعت گردی و گردشگری شما باشد.

از طرف دیگر چون یکی از مشکلاتی که اغلب ارائه کنندگان خدمات تورهای گردشگری و طبیعت گردی با آن مواجه هستند عدم وجود یک مجموعه متمرکز است که در آن کاربران بتوانند تنوعی از تورهای گردشگری را مشاهده و مقایسه و از بین آنها انتخاب کنند به همین علت #سفر شروع به فعالیت نمود تا بتوانند این نیاز را مرتفع کند.

#سفر سعی میکند که محبوب ترین ارائه دهنده خدمات گردشگری در ایران باشد. همچنین قصد دارد تا به عنوان بزرگترین  ارائه دهنده خدمات طبیعت گردی ، گردشگری و تورهای مسافرتی داخلی خود را معرفی نماید.

#سفر سعی بر این دارد که بهترین جاذبه های گردشگری را معرفی  و در عین حال بتواند بهترین تورهای طبیعت گردی و گردشگری را در  نقاط شگفت انگیز ایران را در اختیار کاربران خودش قرار دهد بنابراین می‌تواند علاوه بر این که به شما در آشنا شدن با شگفت انگیز ترین نقاط گردشگری در طبیعت کمک کند این امکان را هم برایتان ایجاد کند که بتوانید از طریق یه سفر گروهی چند روزه به نقاط مد نظر را تجربه کنید و بازدید از این نقاط را به خاطرات سفر های خود اضافه نمایید.

اگر دوست دارید که با بهترین و شگفت انگیزترین نقاط گردشگری در ایران آشنا شوید و یا سفر به نقاط شگفت انگیز را تجربه کنید حتما یک سر به #سفر بزنید.

مجموعه ما در #سفر سعی دارد که  بهترین و شگفت انگیز ترین مناطق را برای طبیعت گردی و گردشگری در اختیار شما قرار دهد تا به کمک مجموعه ما  بتوانید به نقاطی سفر کنید که ممکن است خیلی ها سفر نرفته باشند و همچنین هر نقطه‌ای که دیگران به سفر رفته  شما هم یه سفر لذت بخش  را تجربه کنید. #سفر در واقع یک سایت ارائه دهنده و فروش تورهای گردشگری و طبیعت گردی می باشد با این تفاوت که هدف اصلی ما قبل از ارائه خدمات فروش تورهای گردشگری و طبیعت گردی معرفی شگفت انگیز ترین و بهترین نقاط برای طبیعت گردی و گردشگری در ایران  است.